Led Profil Armatürleri

By – On Aralık 05, 2012 – In Türkçe Makaleler With No comment

 

Polikarbonat Led Profilleri – Policarbonat Led Profiles

 

 

Profillerimiz ile kullanılan Polikarbonat ışık kapaklarımız (profil) diotlardan yayılan ışığın homojen bir şekilde (florasan gibi) bir yayılmasın sağlayan parçalardır..

 

Her soğutucu profilimiz için tasarladığımız polikarbonat profillerimiz matematiksel formüllerle ışığın geçirgenliği ve homojenlik ölçütlerinin optimum olacak şekilde Aklightled tarafından tasarlanmıştır..

Lineer Led Aydınlatma veya diğer deyişle Doğrusal Aydınlatma da en önemli konulardan biridir homojenlik..

Homojen ışığın görüntüsü Florasanlar gibidir ancak ışık şiddeti ve tasarrufu tabiki Florasandan kat kat yüksektir..Ömrü ise 30 yıl gibi Florasanın yanına yaklaşamayacağı bir rakamdır..

ışıktaki Homojenlik ilk defa lineer aydınlatmanın çıkışıyla önem kazanmıştır..

Alüminyum Profillerimizde Kullandığımız Işık kapaklarımız Polikarbonattır..

Neden Polikarbonat ışık profili kullandığımız şu şekilde açıklayabiliriz..

 

Polikarbonat ışık profilleri Işığı en iyi şekilde homojen dağıtma özelliğine sahiptir..

Esnek yapıdadırlar..Taşınma veya darbelere dayanıklıdırlar..

Polikarbonat ışık profilleri esneme paylarıyla çok sıcakta ve veya çok soğuktada rahatlılıkla darbelere dayanırlar..

Polikarbonat Işık profilleri Yangın riskinide azaltan ışık kapaklarıdırlar..

 Polikarbonat profillerimiz maximum 5 metre uzunluklar şekilde kesilerek Alüminyum Profillerimize mükemmel şekilde oturmaktadırlar..

 

Polikarbonat ışık profillerimiz 100 lerce çeşit Alüminyum profillimizin Derinliği,Genişliği,Lümen ve lux değerleri,Alüminyum profilimizin açısal yansıtma yapısına uygun olarak Tarafımızca Patentli şekilde tasarlanmıştır..

 

Her ürününde olduğu gibi Polikarbonat ışık kapaklarınında ışık kapaklarınında tarafımızca yapılması Türkiye’mizin kalite anlayışını yüksek düzeyde olduğunun kanıtı olarak Dünya standartında ürettik..

 

Aydınlatmada En hassas noktalardan biridir ışık kapakları..Ülkemizde bir yabancı hayranlığı sürüp gitmektedir..Oysaki Aklightled Türkiyedeki Tasarımı konusunda diğer firmalarada örnek olması konusunda önemli bir adım atmıştır..

Polikarbonatlı profillerimizi Lamba haline getirerek  ürünlerimizi Avrupada Zirve yapmış Ülkelerine ihraç etmekten gurur duyuyoruz..

Kendi Alüminyum Profillerini üreten firmalarada Alüminyum Led Lamba yapımında yardımcı olmaya çalışıyoruz..Ülkemizde geç kalınmış bir aydınlatma şekli olan lineer aydınlatmanın üstünlüğüne inanarak yola çıktık ve size değerli müşterilerimizle lineer aydınlatmada ülkemizi Dünya arenasında temsil ediyoruz..

Giyimkentteki Showroom’umuzda profillerimizin Polikarbonat Işık kapaklarıyla nasıl bir uyum içinde Aydınlattığını görünce Lineer Aydınlatmanın gücüne herkes gibi sizinde şahit olacağınıza eminiz..

 Bir üretici biliyoruzki kendi tasarımlarımıyla yola çıkmayan firmalarımız dünya pazarının kalitesiz ürünlerini alarak büyük sıkıntı yaşamaktadırlar..

Örneğin diğer ışık kapaklarında gördüğümüz en önemli sorun kırılgan yapılarıydı..Şu an piyasadaki en kaliteli ışık profili Polikarbonatlı ışık profilidir..Daha doğrusu Polikarbonat oranı dünya standartında olan Profiller diyebiliriz..

Piyasamızda polikarbonatlı diye satılan standart dışı kırılgan ışık kapaklarınada  rastladık..

Bizlere dert yanarak dönen profilleriyle ilgilenen mühendisler polikarbonatlı diye plastik kalıpçılarda çektirdikleri Işık profillerinin bir kısmının doğru bir kısmınında standart dışı kendilerine teslim edildiğini iade bile edemediklerini söyleyerek bizim ürünlerimize dönüş yapmışlardır..

Bizim teslim ettiğimiz herhangi bir profilimizin en ufak bir hata bulunduğu takdirde bile miktar gözetmeksizin iade alacağımızı sizlere garanti ediyoruz..

Şu an geri dönen herhangi bir ürün olmamıştır..Yani Polikarbonat Led Profili , Alüminyum Profil, ABS Yan kapak , Askı elemanı, montaj yayı gibi Alüminyum lambayı oluşturan hiç bir profilden geri iade gelmemiştir..

 

Leave a Comment

AWSOM Powered